КГУ «Общеобразовательная школа №5 города Атбасар отдела образования по Атбасарскому району управления образования по Акмолинской области»

"Чтение – вот лучшее учение"

09.11.2023
"Оқитын мектеп - оқитын ұлт" жобасы аясында " 4-сыныпта "Кітапхана сабағы өтті, оның барысында оқушылар неміс жазушысы Джонас Хендриктің "Belleview Grand Hotel"атты жаңа кітабымен танысты.
Бұл күлкілі және сонымен бірге нұсқаулық оқиға. Жарқын, ерекше иллюстрациялар мазмұнды толықтырады және балаларда жағымды эмоциялар тудырады. Бұл кітапта иттер әлемі қаншалықты алуан түрлі, қандай тұқымдар бар, олардың бір-бірімен қалай әрекеттесетінін көруге болады. Бұл оқиға қонақүйде жалғыз қалған және өз өмірін қызықты шытырман оқиғаға толы тағылымдамаға айналдырған кішкентай күшік туралы. Балалар бұл оқиғаның негізгі идеясын түсінді-бұл отбасылық шеңбердің және балалар мен ата-аналардың бірге уақыт өткізуінің маңыздылығы. Сондай – ақ, кітапта біздің күшті жақтарымыз біздің нақты қабілеттерімізді ашуға көмектесетіні байқалады, өйткені егер сіз ең жақсы нәрсені жасасаңыз, сіз көп нәрсеге қол жеткізе аласыз. Мен барлығына осы қызықты кітапты оқуды ұсынамын.
Суфтина Т.А.