Көптілділік-ЕМЦ пәндерін оқытудың негізі.

20.02.2019

19.02.19 ж біздің мектеп базасында РҚБ - ментор ЕМЦ әдіскерлері Замира Серкебаева мен Дина Викторовна Терещкина қатысуымен көптілділік бойынша ЕМЦ мұғалімдерінің жоспарлы аудандық семинары өтті.  Информатика мұғалімі Айсұлу Талаповна  Асанова және физика мұғалімі Елена Сергеевна Белимова «Применение полиязычия на уроках информатики с использованием активных форм обучения», «Формирование академического языка на уроках физики с использованием интернет ресурсов» тақырыптарында шеберлігін өткізді.  Онда өз пәндерін ағылшын тілінде оқытудың белсенді және интерактивті формалары мен әдістерін көрсетті. Сонымен қатар интернет-ресурстарды қалай пайдалануға болатынын көрсетті; сайт Quizlet.com өз сабақтарында информатика және физика пәндерінің негізгі терминдерін оқыту үшін. "Сыни ойлаудың 6 қалпы" және ЗУХ әдісін (білемін, білдім, білгім келеді) пайдалана отырып, топтық жұмысты қолданды. Кластерлерді қорғағаннан кейін критериалды және формативті бағалау өткізілді. "Ойын педагогикалық технологиялары" әртүрлі ойындар түрінде педагогикалық үдерісті ұйымдастыру әдістері мен тәсілдерінің кең тобын қамтитынын көрсетті,бұл педагогикалық ойын маңызды белгіге ие — оқытудың нақты қойылған мақсаты мен оған сәйкес келетін педагогикалық нәтиже. Семинар тиісті деңгейде өтті, семинардың мақсаты мен міндеттеріне қол жеткізілді. Семинарды АББ әдіскерлері мен информатика және физика мұғалімдері оң бағалады.

Информатика мұғалімі Асанова Айсулу Талаповна.