"Ағылшын тілін оқытудың ойын түрлері"

Балаларға ағылшын тілін үйренудің көптеген жолдары бар.
Олардың бірі-ойын формасы.
Оқытудың ойын түрлерін қолдану оқушыларға ақпараттық қысымды төмендетуге көмектеседі. Ойын барысында бала өзі байқамай оқу материалын игереді.
Ойынды шет тілін оқыту әдістерінің бірі ретінде пайдалану оқу процесін айтарлықтай жеңілдетеді, оны балаларға жақынырақ және қолжетімді етеді. Бұл сабақтарды тартымды және қызықты етуге мүмкіндік беретін тиімді оқыту құралы.
Ойындар маңызды әдістемелік міндеттерді орындауға ықпал етеді, балалардың сөйлеу қарым-қатынасына психологиялық дайындығын тудырады, олардың тілдік материалды бірнеше рет қайталауының табиғи қажеттілігін қамтамасыз етеді.
Бүгін сабақта оқу карталары,басқатырғыштар,жұмбақтар, "Animals"тақырыбындағы ойындар пайдаланылды,оқушылар ойындарға үлкен қуанышпен қатысты, жұмбақтар мен пазлдарды шешті. Ойындар оқушылардың көңіл-күйі мен мотивациясын арттыруға ықпал етті.
Есеноманова А.Н.