КГУ «Общеобразовательная школа №5 города Атбасар отдела образования по Атбасарскому району управления образования по Акмолинской области»

«ИНФОГРАФИКА жасау» семинары

14.03.2024
Инфографика-бұл мәтіннің минимумы, бірақ графика көп болатын мазмұн форматы: диаграммалар, схемалар, карталар, белгішелер немесе басқа кескіндер.
Визуализация ақпаратты беруді жеңілдетеді: нұсқаулар, идеялар, фактілер, статистикалық мәліметтер. Сондықтан ИНФОГРАФИКА білім беру материалдарында, презентацияларда, қалалық навигацияда және интернет-маркетингте қолданылады. 11 сынып оқушылары сайтта маркетингтік ИНФОГРАФИКА жасауды үйренді Canva.com және өз тауарлары мен қызметтерін ұсынды.
ИНФОГРАФИКА мен қарапайым иллюстрацияның негізгі айырмашылықтары:
1. Ақпаратты берудің дәлдігі. Иллюстрация эмоцияларға әсер етуі мүмкін, бірақ нақты ештеңе көрсетпейді және инфографикада әрқашан сандар мен фактілер болады.
2. Өзін-өзі қамтамасыз ету. Инфографикаға үлкен ілеспе мәтін қажет емес, ол оны ауыстырады.
Трофименко Ю.С.